O firmie

Witamy i serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą.

PORTEGO Emil Goździcki to gwarancja profesjonalnego podejścia, a także wysokiej jakości usługi oraz produkty w atrakcyjnej cenie.

Specjalizujemy się w doradztwie, sprzedaży, instalacji i serwisie bram garażowych – segmentowych i rolowanych oraz automatyki do bram garażowych i wjazdowych, zarówno skrzydłowych jak i przesuwnych. Jako zakres prac oferujemy również rolety zewnętrzne aluminowe, zarówno ręczne jak i automatyczne oraz domofony i wideodomofony.

Oferujemy wyłącznie markowe produkty znanych i renomowanych marek takich jak: Beninca, Bft, Faac, Nice, Came, DK-PROF, GROS, WIŚNIOWSKI, KRISPOL, Verdoor, Hanarol, Commax, Abaxo. Gwarancją jakości naszych produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.

Swoim Klientom zawsze doradzamy optymalne rozwiązania uwzględniające warunki montażowe. Zapewniany sprawny i profesjonalny montaż oferowanych przez nas produktów. Montaż wykonywany jest wyłącznie przez doświadczonych monterów, wciąż poszerzających swoją wiedzę techniczną, co gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę produktów.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm: Beninca, Faac, Nice oraz CAME - automatyka bramowa, DK-PROF, Gros, Wiśniowski - bramy garażowe, DK-PROF, Hanarol - rolety zewnętrzne, i stosujemy wyłącznie oryginalne urządzenia. Produkty tych firm sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych. Dostarczamy materiały o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkty te cieszą się zaufaniem klientów ze względu na precyzyjne wykonanie każdego elementu, czego efektem jest ich doskonała jakość, która w połączeniu z prawidłowym montażem pozwala na długoletnie zadowolenie na co dzień.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowane przez nas produkty. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie z należytą starannością i rzetelnością co pozwoliło nam zdobyć uznanie wśród wielu zadowolonych Klientów.

Pomiar oraz wycenę wykonujemy bezpłatnie.

button
partnerzy